Poslední články k přípravce:

Články k příměstskému táboru 2017: 1.den, 2.den, 3.den, 4.den, 5.den

Zbývá pouze posledních pár míst na Příměstský tábor (2017): článek (přihláška v článku ke stažení)

Volejbalový klub AERO Odolena Voda pořádá již třetí Příměstský tábor (2017): článek

Články k příměstskému táboru 2016: 1.den 2.den 3.den 4.den 5.den

 

Všechny děti, které ve školním roce 2016/17 navštěvovali minipřípravku, jsou automaticky převedeny do ročníku 2017/18.

V případě, že nechcete, aby Vaše dítě v dalším roce navštěvovalo sportovní minipřípravku volejbalu, prosíme o odhlášení emailovou cestou: tomas.havlat@volejbalov.cz, do předmětu prosím napiště PŘÍPRAVKA.

Přihlášení do skupin bude možné pouze přes přihlašovací formulář níže, pokud bude v dané skupině volné místo. 

Příspěvky na celý rok 2017/2018 budou stanoveny ve výši 1.750,-Kč.

Platba příspěvků bude možná pouze hotově proti příjmovému dokladu trenérům dané skupiny - lze i na dvě části!!!

Tréninkové skupiny Kober, Tygrů, Gepardů a Lvů mají splatnost 1.části příspěvků do 15.10.2017, druhou do 15.2.2018. Skupina Blech 1.část do 30.10.2017, druhou do 15.2.2018.

PŘIHLÁŠKU STAČÍ VYPLNIT JEN JEDNOU. KONEČNÉ POTVRZENÍ PROBĚHNE PO ZKONTROLOVÁNÍ V ADMINISTRACI A TEPRVE POTÉ SE VAŠE DÍTĚ OBJEVÍ V SEZNAMU PŘIHLÁŠENÝCH DĚTÍ!!!

Dny a časy tréninků ve školním roce 2017/18:

1.třída (BLECHY) - pondělí (tělocvična ZŠ) - 14:15 - 15:15 - přihlášovací formulář bude pro tutu skupinu otevřen až od 1.9.2017

2.třída (KOBRY)  – pondělí (sportovní hala) - 14:00 - 15:00 

3.třída (TYGŘI) – středa (sportovní hala) - 14:00 - 15:00 

4.třída (GEPARDI) – středa (sportovní hala) - 15:00 - 16:00 

5.třída (LVI) – pondělí (sportovní hala) - 15:00 - 16:00

 

Děkujeme!

Trenéři Monika Vodičková, Jana Smetanová, Simona Hurychová, Tomáš Havlát a Šárka Míčková

1. Třída Blechy VOLNÝCH MÍST 1
Trenéři: Jana Smetanová a Simona Hurychová
Antonín Rous Jakub Makovec Jáchym Berný
František Piškule Adéla Součková Adam Jonáš
Markéta Veselá Adela Svobodova Jáchym Adamec
Alexandra Šoltys Zuzana Truncova Stepanka Truncova
Kateřina Bubeníčková Lukáš Špaček Viola Kročková
Vojtěch Michalík Tomáš Zajíc Ondřej Novotný
Jan Malček Filip Kaderavek Kryštof Srnec
Patrik Toman Daniel Gall Jan Šumný
2. Třída Kobry VOLNÝCH MÍST 0
Trenéři: Tomáš Havlát a Monika Vodičková
Štěpán Piškule Hynek Janda Ondřej Kadlec
Bára Budínová Jan Koukal Adéla Poláková
Vojtěch Korčák Daniel Lučko Lukáš Tyc
Karolína Vlachynská Michael Hlaváček Štěpán Lomosík
Štěpán Materna Adam Boumala Jan Hadžala
Daniel Růžička Frederik Minx Jakub Zdvihal
Tereza Šteigerová Barbora Špačková Lada Kolaříková
Václav Štembera Adriana Nelly Bezdíčková Iva Vlasatá
Jan Votoček Tereza Humhalová Lukáš Polák
Tomáš Dvořák Daniel Dvořák Patrik Hafsi
3. Třída TYGŘI VOLNÝCH MÍST 0
Trenéři: Jana Smetanová a Šárka Míčková
Klára Berná Ema Svobodová Rozálie Sybliková
Markéta Jelínková Jan Matijko Hana Dudlová
Tomáš Veselý Martin Barta Anna Kleinová
Aleš Krejza Klára Daníčková Jan Matějíček
Veronika Šumná Jakub Slezák Tereza Nešverová
Michaela Putzová Sofie Gajdošová Matyáš Prošek
Michaela Vondráčková Jakub Kraus Maxmilián Tobiáš Hejhal
Anna Weberova Martin Dlouhý Marie Janovská
Ondřej Moural Vojtěch Sedláček David Šimčík
Natálie Topolová Matěj Provazník Tereza Martínková
Aleš Křemen Nikolka Cihlářová
4. Třída GEPARDI VOLNÝCH MÍST 3 Přihlásit >
Trenéři: Jana Smetanová a Monika Vodičková
Martin Abt Daniel Tirpák Tomáš Hyvnar
Vítek Albrecht Markéta Holubová Michal Diviš
Petr Oulík Lukáš Nový Matěj Polák
Karolína Mazancová Mojmír Karban Barbora Hrůšová
Adam Plný Filip Janda Lukáš Mohrmann
Diana Sobol Viktor Drahovzal Petra Olišarová
Diana Potůčková Filip Mžik Jakub Matviak
Adéla Vondrušková Dan Veverka Matyáš Kumšta
Adam Koudelka Antonín Illek Mikuláš Rosa
5. Třída LVI VOLNÝCH MÍST 7 Přihlásit >
Trenéři: Monika Vodičková a Tomáš Havlát
Vanessa Antalová Ondřej Flídr Marie Hrabánková
Aneta Jančová Vojtěch Oulík Adam Winkelhöfer
Denis Ziegenfuss Kamila Císařová Kateřina Houdková
Veronika Klečková Marek Řezáč Sergej Henyk
Tereza Nováková Karel Souhrada Adam Ježek
Anna Kadeřávková Lucie Fejlková Martin Vozábal



Přihlášení na přípravku

Přihlášky jsou pouze přes přihlašovací formulář, který určuje pořadí přihlášeného dítěte. Zašleme Vám na email sdělení, zda je dítě do zadané skupiny přijato.

Kontakt na rodiče

Trvalé bydliště

Zdravotní stav

Vyplňte v případě že dítě trpí na alergie, astma atd.


COPYRIGHT 2014 - 2017 - Všechna práva vyhrazena

DESIGNED BY hmlk.cz